• 1
 • 2
 • 3

ریپورتاژ آگهی

آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی (بسته جامع آموزشی آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد شهرسازی)

برای موفقیت دانشجویان در آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد شهرسازی- گرایشهای برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای و مدیریت شهری

کیمیا فکر بزرگ به عنوان اولین برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی در کشور و پس از برگزاری موفق و مؤثر بیش از ۲۰ دوره کلاس آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی در گذشته، باز هم برای نخستین بار بسته جامع آموزش از راه دور آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی کارشناسی ارشد شهرسازی را ارائه داده است.

ویرایش دوم (آزمون ۹۵) این بسته تمامی نکات آموزشی و ترسیمی لازم برای موفقیت شما در آزمون تحلیلی تشریحی گرایشهای برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای و مدیریت شهری را در بر دارد.

این بسته جامع آموزشی شامل موارد زیر می باشند:

۱- کتابچه های آموزشی بالغ بر ۱۶۸ صفحه A4 شامل:

 • فرایند پاسخگویی به آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی
 • آموزش فرایند برنامه ریزی (با تمامی نکات لازم) برای پاسخگویی به سوالات آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی
 • مبانی نظری، کاملا در چهارچوب مورد نیاز برای پاسخگویی به آزمون تحلیلی تشریحی شامل
  •  تبارشناسی برنامه ریزی و تمامی پارادایمها رویکردهای قابل اتخاذ آن برای آزمون،
  •  بررسی کاملا کاربردی رویکردهای نوین شهرسازی
  • مبانی نظری موضوعی برای پاسخگویی به سوالات آزمون مانند مدیریت بحران، مکانیابی، الزامات اقلیمی و …
  • و تمامی موضوعات نظری لازم برای موفقیت در آزمون تحلیلی تشریحی آورده شده است.

توجه داشته باشید که هدف قسمت “مبانی نظری” از بسته آموزشی، تدریس مجدد این مباحث و مبانی برای شما نبوده است (چرا که می توانید آنها را با مطالعه در کتب مربوطه فرا بگیرد). بنابراین از گزافه گویی در این زمان آمادگی برای آزمون به شدت پرهیز شده است. در نتیجه کلیدی ترین و کاربردی ترین نکات مورد نیاز برای شما فراهم شده است تا شما در موجز ترین و مفیدترین حالت، مبانی نظری مورد نیاز را از آموزش تا بکارگیری در اختیار داشته باشید…

همه اینها در کنار کلیدواژه های کاملا تخصصی و هدفمند برای پاسخگویی به آزمون و جانمایی در شیت بندی نهایی. (این کلید واژه ها، نیاز به ساعتها مطالعه و خلاصه برداری شما برای یافتن واژگان مناسب برای استفاده در صفحات آزمون را رفع می کند. مشاهده این کلید واژه ها تخصصی در کنار فرایند حل مسئله صحیح و کلیت آزمون، برگه های شما را در دید مصحح ها بسیار مشخص می کند)

 • کتابچه تمرین تمام علائم بصری لازم شامل فونتها، راهنماها، فلشها، نشانه ها و دیگر علائم بصری مورد نیاز برای هدایت هدفمند و همینطور افزایش خلاقیت شما در شیت بندی نهایی.

بدین ترتیب با استفاده از آموزه های قسمت اول،شما قادر هستید چهارچوب صحیح آزمون را درک کرده، سوالات را تحلیل کنید و پاسخ صحیح خود را در فرایندی درست و به روشی حرفه ای در صفحات نهایی خود پرزنت کنید.

۲- آزمون های آزمایشی

در این بسته ۸ آزمون تألیفی آزمایشی کیمیا فکر بزرگ قرار دارد. این آزمون ها در دوره های آموزشی کیمیا فکر بزرگ برگزار شده و تا به حال در مجموع بیش از ۵۰۰ نفر از آنها استفاده کرده و موفق شده اند. در کنار هر آزمون، بهترین پاسخها در قالب کارهای قوی ترین دانشجویان دوره های کیمیا فکر بزرگ، به صورت تصاویر شیت بندی نهایی ارائه آنها آورده شده است. بدین ترتیب شما می توانید کاربست صحیح تمامی موارد آموزشی این بسته جامع را در فرایند پاسخگویی به ۸ آزمون توسط بهترین دانشجویان قبولی دوره گذشته مشاهده نموده و علاوه بر آن نکات و ایده های فراوان دیگر برای پاسخگویی به آزمون خود استخراج نمائید. قابل ذکر است که شهریه هر یک از این آزمونها در زمان برگزاری معادل ۴۹ هزار تومان بوده است.

علاوه بر این ۸ آزمون و در یک بخش دیگر، نمونه کارها و شیت بندی های منتخب بهترین دانشجویان کیمیا فکر بزرگ نیز برای شما ارائه شده است تا شما بتوانید چگونگی رعایت تمامی نکات آموزشی و آزمونی را در آنها مشاهده نموده و از آنها برای موفقیت خود ایده بگیرید.

۳- موارد تکمیلی

در این بسته آموزشی جامع، مجموعه ای شامل بیش از فایلهای پاورپویت کاربردی انتخاب و آورده شده است. این فایل های پاورپویت در دو بخش مبانی نظری و نمونه های موردی تقسیم شده است.

 • در بخش نخست مروری بر مبانی نظری مورد نیاز برای پاسخگویی به آزمون تحلیلی تشریحی آورده شده است.
 • در بخش دوم نیز نمونه های موردی موفق از انواع طرح های توسعه شهری انتخاب و آورده شده است که می توانند راهنماهای بسیار خوبی برای شما باشند.

(همچنین علاوه بر تمامی موارد فوق، شما میتوانید هر روزه با مراجعه به سایت کیمیا فکر بزرگ – قسمت مقالات تخصصی شهرسازی – به صورت رایگان مقالات تخصصی شهرسازی مرتبط با موضوعات آزمون تحلیلی تشریحی را دانلود کرده و از آنها استفاده نمائید.)

بدین ترتیب با استفاده از محتویات قسمت های دوم و سوم، شما به بهترین روش می توانید به موارد فراگرفته شده مسلط شوید.با مشاهده بهترین نمونه ها، ارزیابی درستی از کار خود داشته باشید و کار خود را دائما کامل کنید تا به سطح رقابتی مورد نیاز دست یابید.

مزایای بسته جامع آموزشی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی

 • این بسته از تجربه برگزاری بیش از ۲۰ دوره کلاس آموزشی موفق حاصل شده است و تمامی نکات لازم برای موفقیت شما در این آزمون را در بر دارد.
 • این بسته نتیجه تدریس یک تیم آموزشی ۷ نفره به بیش از ۵۰۰ دانشجو است که موفقیت این دانشجویان را موجب شده است (نتایج قبولی سالهای گذشته کیمیا فکر بزرگ)
 • با مشخص شدن چهارچوب آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی پس از این سالها، ضرورت و نیاز به حضور در کلاسهای مختلف از بین رفته است (کیمیا فکر بزرگ در اسفند ماه ۱۳۸۹، خود اولین برگزار کننده این دوره ها در کشور بوده است). بنابراین با از بین رفتن این نیاز و در نبود هیچ جایگزین مناسب دیگر، این بسته جامع آموزشی شما را از پرداخت هزینه های چند صد هزار تومانی چنین کلاسهایی بی نیاز می کند و شما می توانید در خانه خود از این آموزش ها استفاده نمائید.
 • دوستان عزیز در هر کجای کشور می توانند این بسته جامع آموزشی الکترونیکی را با قیمتی بسیار کمتر شهریه کلاسهای مختلف (با هزینه های گزاف غیر معقول) بلافاصله تهیه کرده و از آن استفاده کنند.
 • محتویات این بسته جامع آموزشی به صورتی است که با هر پیش زمینه ای که داشته باشید می توانید از آن استفاده کرده و به سطح رقابتی برای قبولی در آزمون تحلیلی تشریحی دست پیدا کنید.

نحوه تهیه بسته تحلیلی تشریحی کیمیا فکر بزرگ

محتویات بسته جامع آموزشی آمادگی آزمون عملی تحلیلی تشریحی برنامه ریزی کیمیا فکر بزرگ، به صورت DVD برای شما ارسال میشود. برای تهیه این بسته به این صفحه در سایت کیمیا فکر بزرگ مراجعه کنید.

شهریه بسته جامع آموزشی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی – بسته الکترونیک

این بسته آموزشی شامل فایلهای کتابچه های آموزشی، آزمونهای آموزشی، بهترین نمونه کارها، آموزشی تکمیلی پاورپویت و … حاصل چند صد ساعت تلاش و کار تیمی دوره های آموزشی کیمیا فکر بزرگ می باشد و تمامی نکات لازم برای تمرین شما در منزل و آمادگی برای آزمون را در بر میگیرد.

شهریه تهیه این بسته به همراه ارسال آن با پست پیشتاز معادل ۱۶۸۰۰۰تومان است.